Serial
Name
Honors
Country
Digital Section
Total Digital Images
Payment
1 CHUN CHENG KUO EPSA BPSA Taiwan 1 4
2 MINHDUNG TRAN PSO USA 4 16
3 CHARLES STRICKER USA 2 8
4 AJIT HUILGOL ARPS India 3 12
5 MICHAEL DUKE England 4 16
6 JIE FISCHER EPSA,FAPU ,APSNY USA 1 4
7 JIN FAN USA 4 16
8 GIAP CHIU TEO GMPSA/P,SPSA,EFIAP/P,GPUCR Singapore 2 8
9 CYRIL MAZANSKY GMPSA, SPSA, EFIAP, ARPS USA 4 16
10 TREVOR WOODS EFIAP APAGB England 4 16
11 GOTTFRIED CATANIA AFIAP PPSA GPU CR4 VIP2 Malta 4 16
12 DAVID LAWLOR LIPF Republic of Ireland 3 12
13 CHUN YIP CHAU Hong Kong 1 4
14 SHIU GUN WONG HON.FRPS, FPSA, FBIPP Hong Kong 2 8
15 ISTVAN KEREKES EFIAP/D3 Hungary 1 4
16 JOS CUPPENS MPSA - EFIAP Belgium 2 8
17 MARC ANAGNOSTIDIS GMPSA/S,APSA;EFIAP France 1 4
18 ALEXANDER HOCHHAUS Germany 2 8
19 ASBJORN M OLSEN Norway 4 16
20 MALCOLM JENKIN EFIAP/D3 GMPSA/G England 3 12
21 BARBARA JENKIN ARPS EFIAP/D2 GMPSA/G England 3 12
22 CHIN FOO SEE Singapore 4 16
23 CHRISTINE PENCE USA 1 4
24 TERRY WALTERS EFIAP, PPSA England 2 8
25 KA YI WINNIE TSE Hong Kong 3 12
26 KA-PAK KONG Macau 2 8
27 FLORENTINO MOLERO GUTIERREZ AFIAP-QPSA-GPU CR2_VIP2 Spain 2 8
28 GILBERT SMYTH Republic of Ireland 4 15
29 JEAN CLAUDE BACLE GMPSA_ MFIAP_EFIAP-P France 2 8
30 KIM-PHENG SIM Singapore 3 12
31 ZHICAI REN China 1 4
32 DRE VAN MENSEL E.FIAP/PL M.FIAP GMPSA/B Belgium 1 4
33 LEWIS K. Y. CHOI GMPSA, EFIAP/S, ESFIAP Hong Kong 3 12
34 JAN-THOMAS STAKE MFIAP, GMPSA, EFIAP/D3 Sweden 2 8
35 JIANGCHUAN TONG China 4 16
36 DANLEI YE GMPSA,GPSA,ARPS,AFIAP Canada 4 16
37 BOB CHIU MPSA2,GPSA,ARPS,AFIAP USA 3 12
38 H. W. CHAN GMPSA/S, FRPS, EFIAP/D3 Hong Kong 4 16
39 GRACE BRYANT QPSA: LAPS Australia 2 8
40 WOLFGANG SCHWEDEN EFIAP, GMPSA/S Germany 4 16
41 RENE VAN ECHELPOEL PPSA Belgium 2 8
42 PETER CLARK APSA GMPSA FRPS England 1 4
43 HUNG HO M.PSO OF THE PHOTOGRAPHIC SOCIET USA 4 16
44 BOO SUM ROBERT CHOY Hong Kong 4 16
45 PETER LEE Canada 4 16
46 WIN TUN NAING - Myanmar 3 12
47 VINCENZO DI PANFILO AFIAP Italy 4 16
48 JEFF MCDONALD QPSA USA 2 8
49 TERRY GOOLEY EFIAP PPSA FAPS Australia 2 8
50 MARC CHAMBRE EFIAP EPSA France 2 8
51 YUET YEE WONG Hong Kong 4 16
52 JERRY FENWICK EPSA USA 1 4
53 YIPING XU PPSA ,AAPS,AICS,GPU CR2 Australia 1 4
54 PHILLIP KWAN GMPSA/P, GPSA, FRPS, GPU CR 5, G Canada 4 16
55 UMBERTO DERAMO Italy 1 4
56 ARNALDO PAULO CHE Hong Kong 4 16
57 GUO JIANG OU MPSA, EFIAP USA 2 8
58 XIN XIN LIANG EPSA, AFIAP USA 2 8
59 MINH NGUYEN PPSA USA 4 16
60 ANDREW KURCHEY APSA USA 3 12
61 YONGXIONG LING Australia 4 16
62 HANSANG KO South Korea 1 4
63 ROLF SYLTA EFIAP, NSMIF/G Norway 4 16
64 OLE SUSZKIEWICZ GMPSA, MFIAP, EFIAP/D3 Denmark 2 8
65 WEI YE MPSA GMIFIA GMABRP China 4 16
66 BURHAN BAHADIR ARCAN Turkey 4 16
67 VASILIS KAZEPIDIS EFIAP/S, GPU CR3, GPU VIP1, C*MO Greece 4 16
68 FAISAL ALLOUGHANI Kuwait 2 8
69 SANTANU MAJUMDER AFIP India 4 16
70 JOSE MARIA MARTIN Spain 2 8
71 BARUN SINHA MFIAP, ARPS, ESFIAP India 4 16
72 BARRY WONG Hong Kong 2 8
73 KEN WEAVER EPSA USA 4 16
74 DAVID L EDWARDS EPSA EFIAPB DPAGB Wales 3 12
75 STEVEN STAVRI PPSA. AFIAP. HON.CPE Cyprus 4 16
76 NANCY LEE Canada 4 16
77 ROBERT DAVIS EPSA USA 4 16
78 SILVANA MOREIRA GOLD MEDAL SKADAR 2021, GOLD MED Brazil 4 16
79 NORMAN JOHNSON USA 3 12
80 XIAOMEI XU China 2 8
81 KATHERINE WONG Canada 4 16
82 NGUYEN PHUC ANH A.FIAP Vietnam 4 14
83 URS JENZER AFIAP Switzerland 3 12
84 TRUDY RUNYAN APSA, EPSA USA 1 4
85 VOLKER MEINBERG GMPSA/S, GPU-CR4, GPU-VIP4 Germany 4 16
86 CHING CHING CHAN AFIAP Hong Kong 4 16
87 RUPA DAS MAJUMDAR AFIAP, EFIP India 3 12
88 SATHYANARAYANA C.R. EFIAP.,ARPS.,FICS.,HON.FPSG India 4 16
89 EKKEHARD RETELSDORF GMPSA, EFIAP/G Germany 1 4
90 CHINMOY DUTTA EFIAP/B, EPSA, EIUP, AICS, FFIP, India 4 16
91 MIN TAN Malaysia 4 16
92 JOAQUIN SALINAS D ANGLADA EFIAP - PSA CS 5 * * * * * Spain 3 12
93 PILI GARCIA PITARCH EFIAP/D3-ER.ISF-MCEF/O-MFCF****- Spain 3 12
94 LAURIE FRIEDMAN USA 3 12
95 KATIE MAK Canada 4 16
96 BETTY CHAN Canada 4 16
Name
Payment
CHUN CHENG KUO
MINHDUNG TRAN
CHARLES STRICKER
AJIT HUILGOL
MICHAEL DUKE
JIE FISCHER
JIN FAN
GIAP CHIU TEO
CYRIL MAZANSKY
TREVOR WOODS
GOTTFRIED CATANIA
DAVID LAWLOR
CHUN YIP CHAU
SHIU GUN WONG
ISTVAN KEREKES
JOS CUPPENS
MARC ANAGNOSTIDIS
ALEXANDER HOCHHAUS
ASBJORN M OLSEN
MALCOLM JENKIN
BARBARA JENKIN
CHIN FOO SEE
CHRISTINE PENCE
TERRY WALTERS
KA YI WINNIE TSE
KA-PAK KONG
FLORENTINO MOLERO GUTIERREZ
GILBERT SMYTH
JEAN CLAUDE BACLE
KIM-PHENG SIM
ZHICAI REN
DRE VAN MENSEL
LEWIS K. Y. CHOI
JAN-THOMAS STAKE
JIANGCHUAN TONG
DANLEI YE
BOB CHIU
H. W. CHAN
GRACE BRYANT
WOLFGANG SCHWEDEN
RENE VAN ECHELPOEL
PETER CLARK
HUNG HO
BOO SUM ROBERT CHOY
PETER LEE
WIN TUN NAING
VINCENZO DI PANFILO
JEFF MCDONALD
TERRY GOOLEY
MARC CHAMBRE
YUET YEE WONG
JERRY FENWICK
YIPING XU
PHILLIP KWAN
UMBERTO DERAMO
ARNALDO PAULO CHE
GUO JIANG OU
XIN XIN LIANG
MINH NGUYEN
ANDREW KURCHEY
YONGXIONG LING
HANSANG KO
ROLF SYLTA
OLE SUSZKIEWICZ
WEI YE
BURHAN BAHADIR ARCAN
VASILIS KAZEPIDIS
FAISAL ALLOUGHANI
SANTANU MAJUMDER
JOSE MARIA MARTIN
BARUN SINHA
BARRY WONG
KEN WEAVER
DAVID L EDWARDS
STEVEN STAVRI
NANCY LEE
ROBERT DAVIS
SILVANA MOREIRA
NORMAN JOHNSON
XIAOMEI XU
KATHERINE WONG
NGUYEN PHUC ANH
URS JENZER
TRUDY RUNYAN
VOLKER MEINBERG
CHING CHING CHAN
RUPA DAS MAJUMDAR
SATHYANARAYANA C.R.
EKKEHARD RETELSDORF
CHINMOY DUTTA
MIN TAN
JOAQUIN SALINAS D ANGLADA
PILI GARCIA PITARCH
LAURIE FRIEDMAN
KATIE MAK
BETTY CHAN